• RSS
  • Wersja tekstowa

Państwowa Inspekcja Pracy

20.06.2021

Podsumowanie V Interdyscyplinarnego Konkursu Wiedzy z BHP „Praca Nie Szkodzi”

W dniu 10 czerwca 2021 r. odbyło się podsumowanie V Interdyscyplinarnego Konkursu Wiedzy z Bezpieczeństwa i Higieny Pracy „Praca nie szkodzi”, zorganizowanego przez Okręgowy Inspektorat Pracy oraz Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego w Łodzi. Podsumowanie konkursu odbyło się zdalnie, za pomocą komunikatora Microsoft Teams.

Celem konkursu było popularyzowanie wiedzy z zakresu podstawowych zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, kształtowanie pozytywnych postaw i zachowań w środowisku pracy oraz inspirowanie twórczych postaw wśród uczniów z zakresu multimedialnej sztuki ilustracji. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu infografiki ukazującej pozytywne aspekty podejmowania pracy.

Do konkursu przystąpiło 7 szkół, które zgłosiły 13 prac konkursowych. W dniu 10 czerwca 2021 r. komisja konkursowa dokonała oceny prac konkursowych i wyłoniła laureatów trzech pierwszych miejsc oraz przyznała wyróżnienia.

Laureaci konkursu:

I miejsce: Krystian Paziewicz z Zespołu Szkół Nr 2 w Pabianicach

II miejsce:   Daria Rechcińska z Zespołu Szkół Elektryczno – Informatycznych w Łodzi

III miejsce: Julia Blesińska z Zespołu Szkół Przemysłu Spożywczego w Łodzi

Wyróżnienia:

- Oliwia Góral z Zespołu Szkół Nr 1 w Zgierzu

- Wiktoria Jedlińska z Zespołu Szkół ponadgimnazjalnych Nr 8 w Tomaszowie Maz.

Nagrody oraz dyplomy za wyróżnienia wręczono w dniu 18 czerwca 2021 r. w siedzibie Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczyciel i Kształcenia Praktycznego w Łodzi.

Serdecznie gratulujemy.

Sekcja Prewencji i PromocjiGIP Przejdź do GIP Porady prawne
Wypadki