Jesteś na stronie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Łodzi

Przejdź na stronę Państwowej Inspekcji PracyJak zgłosić wypadek

Dodano: 16 stycznia 2024
1:5 minut

12 stycznia 2024 r. przedstawiciele Okręgowego Inspektoratu Pracy w Łodzi uczestniczyli w Gali Absolwentów i Biznesu Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej.

Współpraca Okręgowego Inspektoratu Pracy w Łodzi z Wydziałem Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej ma już kilkunastoletnią tradycję. Corocznie jej najważniejszym elementem jest wspólna organizacja konferencji naukowej, która odbywa się pod tytułem „Bezpieczeństwo zależy od Ciebie”. Konferencja ta łączy świat nauki i świat praktyki, a jej celem jest uwrażliwienie uczestników na nowe zagrożenia pojawiające się w środowisku pracy w następstwie zmian technologicznych.

Podczas tegorocznej Gali dokonano uzgodnień na temat organizacji konferencji w 2024 r. W tym roku konferencja odbędzie się 21 maja i będzie miała wyjątkowo uroczysty charakter z uwagi na to, iż w 2024 roku przypada 105 rocznica ustanowienia w Polsce inspekcji pracy.

Okręgowy Inspektorat Pracy w Łodzi znalazł się wśród podmiotów, których zaangażowanie we współpracę z Wydziałem Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej wyróżniono przyznaniem pamiątkowego dyplomu. Dyplom z rąk dziekana Wydziału Organizacji i Zarządzania prof. dr hab. inż. Agnieszki Zakrzewskiej-Bielawskiej oraz prorektora ds. rozwoju Politechniki Łódzkiej prof. dr hab. inż. Pawła Strumiłło odebrał p.o. Okręgowy Inspektor Pracy w Łodzi Marcin Grzelak.

Zobacz magazyn Inspektor Pracy

Zobacz również

Szukaj

Logo PIP

Menu