Jesteś na stronie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Łodzi

Przejdź na stronę Państwowej Inspekcji PracyJak zgłosić wypadek

Dodano: 23 czerwca 2023
1:30 minut

 

 

nsipW dniu 20.06.2023 r. w siedzibie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Łodzi odbyło się posiedzenie Komisji Konkursowej w ramach konkursu „Najaktywniejszy Społeczny Inspektor Pracy”. Podczas obrad przeanalizowano oraz oceniono dokumentację przesłaną przez uczestników. 

W tym roku przed Komisją stało wyjątkowo trudne zadanie, gdyż do Konkursu przystąpiło aż 10 uczestników prezentujących bardzo wysoki poziom w realizacji swoich zadań.  Społeczni inspektorzy pracy, wykazali się w pełnionej funkcji aktywnością, innowacyjnością, determinacją w dążeniu do poprawy bezpieczeństwa pracy i troską o poszanowaniem praw pracowniczych.

Na podstawie oceny dokumentacji konkursowej dokonanej podczas posiedzenia Komisji, decyzją Okręgowego Inspektora Pracy w Łodzi, przyznano nagrody niżej wymienionym laureatom etapu wojewódzkiego Konkursu:

I miejsce (ex aequo): Marian Kowalski, zakładowy społeczny inspektor pracy, PGE GiEK S.A. Oddział KWB Bełchatów;

I miejsce (ex aequo): Krzysztof Urzędowicz, zakładowy społeczny inspektor pracy, Veolia Energia Łódź S.A.;

III miejsce: Izabella Dąbrowska - Mikuta, zakładowy społeczny inspektor pracy, Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Pabianicach.

Wyróżnienie otrzymał: Cezary Śledzik, zakładowy społeczny inspektor pracy, Dradura Polska Sp. z o.o. Łódzkim;

Jednocześnie laureaci konkursu etapu wojewódzkiego Marian Kowalski, Krzysztof Urzędowicz oraz Izabella Dąbrowska – Mikuta, zakwalifikowali się do etapu ogólnopolskiego.

Celem Konkursu organizowanego przez Państwową Inspekcję Pracy jest promowanie działalności społecznych inspektorów pracy, którzy w ramach pełnionych zadań aktywnie wpływają na zapewnienie przez zakłady poprawy stanu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony uprawnień pracowniczych.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia w kolejnym etapie na szczeblu krajowym.

Jednocześnie dziękujemy wszystkim uczestnikom tegorocznej edycji Konkursu Najaktywniejszy SIP za udział i zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych latach.

Zobacz magazyn Inspektor Pracy

Zobacz również

Szukaj

Logo PIP

Menu