Jesteś na stronie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Łodzi

Przejdź na stronę Państwowej Inspekcji PracyJak zgłosić wypadek

Dodano: 3 czerwca 2024
1:4 minut
VIII INTERDYSCYPLINARNY KONKURS

VIII INTERDYSCYPLINARNY KONKURS WIEDZY Z BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY „PRACA NIE SZKODZI”

W dniu 03 czerwca 2024 r. odbyło się podsumowanie VIII Interdyscyplinarnego Konkursu Wiedzy z Bezpieczeństwa i Higieny Pracy „Praca nie szkodzi”, zorganizowanego przez Okręgowy Inspektorat Pracy oraz Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego w Łodzi.

Celem konkursu było popularyzowanie wiedzy z zakresu podstawowych zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, kształtowanie pozytywnych postaw i zachowań w środowisku pracy oraz inspirowanie twórczych podstaw wśród uczniów z zakresu multimedialnej sztuki ilustracji. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu infografiki ukazującej pozytywne aspekty podejmowania pracy.

Do konkursu przystąpiły 6 szkoły, które zgłosiły 59 prac konkursowych. Oceniano w szczególności, poprawność merytoryczną, atrakcyjność przekazu, innowacyjność i przydatność w edukacji. 

Zwycięzcami konkursu zostali:

I miejsce - Julia Rudnicka z Zespołu Szkół Przemysłu Spożywczego w Łodzi

II miejsce - Bartosz Kowalski z Zespołu Szkół Przemysłu Spożywczego w Łodzi

III miejsce - Wiktoria Bińkowska  z Zespołu Szkół Elektronicznych w Zduńskiej Woli.

 

Uroczystego wręczenia nagród laureatom konkursu dokonała Magdalena Popowicz Inspektor Pracy Okręgowego Inspektoratu Pracy w Łodzi, Piotr Szymański wicedyrektor Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy.

Galeria

Zobacz magazyn Inspektor Pracy

Zobacz również

Szukaj

Logo PIP

Menu