Jesteś na stronie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Łodzi

Przejdź na stronę Państwowej Inspekcji PracyJak zgłosić wypadek

Dodano: 23 czerwca 2024
1:10 minut

W dniach 22-23.06.2024 r. w Bratoszewicach odbyły się XII Ogólnopolska Wystawa Bydła Hodowlanego, XIV Wojewódzka Wystawa Zwierząt Hodowlanych, Targi Rolne „W sercu Polski”.

Okręgowy Inspektorat Pracy w Łodzi zorganizował na terenie wystawowym stoisko informacyjno-promocyjne dla rolników i zwiedzających. Inspektorzy pracy udzielali rolnikom i zwiedzającym porad z zakresu prawnej ochrony pracy w tym bezpieczeństwa i higieny pracy w rolnictwie. Stoisko Państwowej Inspekcji Pracy cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród rolników, a także instytucji związanych z wsią i rolnictwem. Inspektorzy pracy prezentowali i rozdawali rolnikom i dzieciom rolników wydawnictw Państwowej Inspekcji Pracy - broszury i plakaty propagujące zasady bezpiecznej pracy dorosłych i dzieci w rolnictwie. W wystawie uczestniczyło 100 firm.

W dniu 22.06.2024 r. w targach uczestniczył Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Czesław Siekierski, który odwiedził stoisko Państwowej Inspekcji Pracy. Wydarzenie było objęte patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Wojewody Łódzkiego i Marszałka Województwa Łódzkiego.

W dniu 23.06.2024 r. w ramach XIV Wojewódzkiej Wystawy Zwierząt Hodowlanych Łódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Bratoszewicach, zostały ogłoszone wyniki etapu regionalnego Ogólnopolskiego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne 2024 – województwa łódzkiego. Nagrody ufundowane przez sponsorów konkursu wręczał Okręgowy Inspektor Pracy w Łodzi Marcin Grzelak i dyrektor Oddziału Regionalnego Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Łodzi Michał Jodłowski.

Zobacz magazyn Inspektor Pracy

Zobacz również

Szukaj

Logo PIP

Menu