• RSS
  • Wersja tekstowa
24.09.2019

Międzynarodowe Targi Agro Show w Bednarach

W dniu 20 września 2019 roku na Międzynarodowych Targach Agro Show w Bednarach koło Poznania odbyła się Gala XVII Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne, w której uczestniczył Pan Minister Wiesław Łyszczek Główny Inspektor Pracy i Pan Krzysztof Sudoł Okręgowy Inspektor Pracy w Łodzi.

W XVII edycji Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne wzięło udział 1153 gospodarstw indywidualnych oraz 41 zakładów rolnych. Współorganizatorem konkurs jest Państwowa Inspekcja, a patronat Honorowy nad konkursem sprawował Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda. W tegorocznej ogólnopolskiej edycji konkursu zwycięzcą konkursu zostało gospodarstwo rodzinne Państwa Anny i Mariusza Chrzanowskich z Nowego Chodnego w powiecie rawskim, w województwie łódzkim. Po raz pierwszy w 17 –letniej historii konkursu, najwyższą lokatę zajęło gospodarstwo leżące na terenie działania Okręgowego Inspektoratu Pracy w Łodzi. Przedstawiciele Państwowej Inspekcji Pracy brali udział w pracach komisji regionalnych konkursu i w komisji wojewódzkiej.

W dniu 20 września Pan Minister Wiesław Łyszczek Główny Inspektor Pracy w czasie gali XVII Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne wygłosił referat, a następnie wspólnie z pozostałymi organizatorami konkursu wręczył laureatom konkursu ufundowane przez Państwową Inspekcję Pracy nagrody.GIP Przejdź do GIP Porady prawne
Wypadki