• RSS
  • Wersja tekstowa
11.10.2019

Bezpłatne szkolenie dla zakładowych i oddziałowych społecznych inspektorów pracy

Okręgowy Inspektorat Pracy w Łodzi organizuje bezpłatne szkolenie dla zakładowych i oddziałowych społecznych inspektorów pracy, które odbędzie się w dniu 25 października 2019 r. (piątek) o godzinie 09.00 w naszej siedzibie w Łodzi, przy al. Kościuszki 123 (sala konferencyjna, I piętro).

Podczas spotkania omówione zostaną następujące tematy:

  • Nadzór rynku. Postępowanie inspektora pracy w przypadku stwierdzenie, że wyrób nie spełnia zasadaniczych wymagań – wykładowca: Dariusz Bończak - nadinspektor pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Łodzi
  • Najnowsze zmiany w prawie pracy – wykładowca Kamil Kałużny – starszy inspektor pracy specjalista Okręgowy Inspektorat Pracy w Łodzi
  • Dyskusja i odpowiedzi na wcześniej zgłoszone pytania.

Przewidywany łączny czas trwania szkolenia – 4 godziny.

Ze względów organizacyjnych, prosimy o potwierdzenie Państwa udziału w szkoleniu do dnia 23 października 2019 r. za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego (kliknij tutaj)

Wyjątkowo zgłoszenia można dokonać na adres mailowy: kamil.kaluzny@lodz.pip.gov.pl

Ilość miejsc ograniczona.

Proszę w formularzu zadawać konkretne pytania dotyczące prawa pracy, bhp, działalności społecznych inspektorów pracy albo przesyłać je na adres mailowy kamil.kaluzny@lodz.pip.gov.pl w terminie do 23 października 2019 r. (wraz z załącznikami np. fragmentami regulaminów pracy, umów o pracę), na które odpowiemy w trakcie szkolenia.


GIP Przejdź do GIP Porady prawne
Wypadki