• RSS
  • Wersja tekstowa

Państwowa Inspekcja Pracy

30.06.2022

Rozstrzygnięcie etapu wojewódzkiego konkursu „Najaktywniejszy SIP” 2022

W dniu 23.06.2022 r. w siedzibie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Łodzi odbyło się posiedzenie Komisji Konkursowej w ramach konkursu „Najaktywniejszy Społeczny Inspektor Pracy”. Podczas obrad przeanalizowano oraz oceniono przesłaną przez uczestników dokumentację. 

Na podstawie oceny dokumentacji konkursowej dokonanej podczas posiedzenia Komisji, decyzją Okręgowego Inspektora Pracy w Łodzi, przyznano nagrody niżej wymienionym laureatom etapu wojewódzkiego Konkursu za zajęcie:

I miejsca: Krzysztof Urzędowicz, zakładowy społeczny inspektor pracy w Veolia Energia Łódź S.A.;
II miejsca: Izabela Dąbrowska-Mikuta, zakładowy społeczny inspektor pracy w Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.;
II miejsca: dr Barbara Krawczyk, zakładowy społeczny inspektor pracy w Uniwersytecie Łodzkim;

Wyróżnienie otrzymał: Marian Kowalski, zakładowy społeczny inspektor pracy w PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A., Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego w Bełchatowie.

Jednocześnie Pana Krzysztofa Urzędowicza, Panią Izabellę Dąbrowską-Mikutę oraz Panią dr. Barbarę Krawczyk zakwalifikowano do etapu krajowego Konkursu.

Celem Konkursu organizowanego przez Państwową Inspekcję Pracy jest promowanie działalności społecznych inspektorów pracy, którzy w ramach pełnionych zadań aktywnie wpływają na zapewnienie przez zakłady poprawy stanu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony uprawnień pracowniczych.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia w kolejnym etapie na szczeblu krajowym.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom tegorocznej edycji Konkursu za udział i zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych latach.


GIP Przejdź do GIP Porady prawne