• RSS
  • Wersja tekstowa

Państwowa Inspekcja Pracy

03.10.2022

Informacja o zamknięciu zapisów na „I Forum SIP Ziemi Łódzkiej” 2022

W dniach 6-7 października 2022 r., w Hali Sportowo-Widowiskowej w Bełchatowie, odbędzie się „I Forum Społecznej Inspekcji Pracy Ziemi Łódzkiej”

Wydarzenie organizowane przez Państwową Inspekcję Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Łodzi, Zakładowego Społecznego Inspektora Pracy z KWB Bełchatów oraz Stowarzyszenie Sztab Ratownictwa skierowane jest głównie do Społecznych Inspektorów Pracy ale również do pracodawców, pracowników, związków zawodowych, pracowników służby BHP oraz wszystkich osób i instytucji działających na rzecz bezpieczeństwa pracy oraz przestrzegania praw pracowniczych, z województwa łódzkiego.

O tym, jak ważną i potrzebną inicjatywą jest wydarzenie skupiające ponadzakładowe środowisko społecznych inspektorów pracy, świadczy ogromne zainteresowanie uczestników, które przerosło oczekiwania organizatorów. Już dwa dni przed zakończeniem terminu zgłoszeń swój udział w Forum zadeklarowało ponad 250 osób. W związku z tym, ze względów organizacyjnych, zapisy zostały zamknięte dzień przed formalnym terminem, tj. w dniu 29 września 2022 r.

Do uczestników „I Forum Społecznej Inspekcji Pracy Ziemi Łódzkiej” list wystosowała Pani Katarzyna Łażewska-Hrycko, Główna Inspektor Pracy Państwowej Inspekcji Pracy. Podczas wydarzenia list odczyta Pan Marcin Grzelak, Okręgowy Inspektor Pracy w Łodzi.

plakata4prezentacjapoziom
 


GIP Przejdź do GIP Porady prawne