• RSS
  • Wersja tekstowa

Państwowa Inspekcja Pracy

22.11.2022

Udział Okręgowego Inspektoratu Pracy w Łodzi w kolejnej edycji programu promocyjno-rekrutacyjnego Szmaragdowa Praktyka

W dniu 15.11.2022 r., na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej odbyło się spotkanie w ramach programu promocyjno-rekrutacyjnego Szmaragdowa Praktyka. W spotkaniu brali udział przedstawiciele  Okręgowego Inspektoratu Pracy w Łodzi.

IMG7636

Szmaragdowa Praktyka to inicjatywa, mająca na celu umożliwienie wyróżniającym się studentom Wydziału Organizacji i Zarządzania wzięcie udziału w programie rozwoju potrzebnych kompetencji na rynku pracy dzięki realizacji praktyk zawodowych w różnego rodzaju instytucjach i organizacjach publicznych. Na spotkaniu byli obecni studenci 3 i 4 roku kierunków o profilu: Inżynieria Bezpieczeństwa Pracy, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Inżynieria Zarządzania oraz Logistyka.

W trakcie spotkania starszy inspektor pracy Aleksandra Grzelak zaprezentowała informacje o Państwowej Inspekcji Pracy, walory pracy w urzędzie oraz przedstawiła ofertę praktyk dla studentów. Omówiła również korzyści dla studentów z praktyk studenckich odbywanych w  Okręgowym Inspektoracie Pracy w Łodzi.

IMG7652

W ramach wydarzenia Okręgowy Inspektorat Pracy w Łodzi zorganizował stanowisko promocyjno-informacyjne, z wystawą wydawnictw Państwowej Inspekcji Pracy. Na stanowisku, nadinspektor pracy Dariusz Bończak, starszy inspektor pracy – główny specjalista Dorota Matusiak – Bilek oraz młodszy inspektor pracy Magdalena Popowicz, zachęcali studentów do odbycia praktyk w urzędzie, odpowiadali na pytania, jak również udostępniali broszury i wydawnictwa Państwowej Inspekcji Pracy.

IMG7650
IMG7633

W spotkaniu uczestniczyło kilkanaście firm z województwa łódzkiego, które przedstawiły swoje oferty  praktyk dla studentów.


GIP Przejdź do GIP Porady prawne