• RSS
  • Wersja tekstowa

Państwowa Inspekcja Pracy

04.04.2023

Szkolenie zorganizowane w ramach prewencji wypadkowej

W dniu 30 marca 2023 r. starszy inspektor pracy - główny specjalista Maria Żerańska przeprowadziła szkolenie na temat ustalania przyczyn i okoliczności wypadków przy pracy, kompletowania dokumentacji wypadkowej oraz zasad wypłaty świadczeń z tytułu wypadków przy pracy.

Szkolenie zorganizowane zostało przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych II Oddział w Łodzi z siedzibą w Zduńskiej Woli oraz Okręgowy Inspektorat Pracy w Łodzi. W szkoleniu, które przeprowadzone zostało w formie hybrydowej, uczestniczyło 176 osób (140 zdalnie oraz 36 bezpośrednio). 

Szkolenie zostało uznane przez uczestników za ciekawe, czego wyrazem była bardzo duża liczba pytań zadanych w trakcie i po szkoleniu. Uczestnikom szkolenia zostały udostępnione specjalnie przygotowane materiały szkoleniowe.

Biorąc pod uwagę zainteresowanie odbiorców udziałem w szkoleniu Zakład Ubezpieczeń Społecznych II Oddział w Łodzi z siedzibą w Zduńskiej Woli oraz Okręgowy Inspektorat Pracy w Łodzi będą w przyszłości rozwijać współpracę i organizować kolejne szkolenia

 


GIP Przejdź do GIP Porady prawne