Uwaga - nowy termin. Bezpłatne szkolenie dla społecznych inspektorów pracy w Łodzi

W związku z zaistniałą sytuacją dotyczącą wystąpienia pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 w Polsce informujemy o zmianie terminu szkoleń dla społecznych inspektorów pracy organizowanych przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Łodzi.

Jednocześnie prosimy o bieżące sprawdzanie informacji, gdyż w zależności od rozwoju sytuacji w kraju podany termin może ulec zmianie.

Okręgowy Inspektorat Pracy w Łodzi organizuje bezpłatne szkolenie dla zakładowych i oddziałowych społecznych inspektorów pracy, które odbędzie się w poniższym terminie:

- 23 czerwca 2020 r. (wtorek) o godz. 10.00.

Szkolenie odbędzie się w Okręgowym Inspektoracie Pracy w Łodzi, Al. Kościuszki 123
(sala konferencyjna I piętro). Przewidywany czas trwania szkolenia - 3 godziny.

Podczas szkolenia omówione zostaną wybrane tematy z zakresu prawnej ochrony pracy, w tym bhp. W programie spotkania przewidziano również udzielenie odpowiedzi na wcześniej zgłoszone pytania oraz podsumowanie w formie dyskusji.

Ze względów organizacyjnych, prosimy o potwierdzenie Państwa udziału w wybranym terminie, do dnia 1 czerwca 2020 r za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Łodzi - FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.

Zachęcamy do zadawania konkretnych pytań dotyczących prawa pracy, w tym bhp, w formularzu zgłoszeniowym lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: konrad.adamczyk@lodz.pip.gov.pl w terminie do 1 czerwca 2020 r.

Serdecznie zapraszamy.