• RSS
  • Wersja tekstowa
13.04.2017

Bezpłatne szkolenie dla społecznych inspektorów pracy

Okręgowy Inspektorat Pracy w Łodzi organizuje bezpłatne szkolenie dla zakładowych i oddziałowych społecznych inspektorów pracy, które odbędzie się w terminach:

- 22 maja br. (poniedziałek) o godz. 10.00,

- 29 maja br. (poniedziałek) o godz. 10.00,

w Okręgowym Inspektoracie Pracy w Łodzi, Al. Kościuszki 123 (sala konferencyjna I piętro). Proszę wybrać jeden termin.

 Podczas spotkania omówione zostaną następujące tematy:

Nieprawidłowa konstrukcja maszyn przyczyną wypadków przy pracy. Analiza wybranych przykładów. – wykładowca: Dariusz Bończak - nadinspektor pracy.

„Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i umowy cywilnoprawnej. Różnice prawne
i praktyczne. Umowy cywilnoprawne - minimalne wynagrodzenie, czyli 13 zł za godz., kodeks pracy – minimalne wynagrodzenie; świadectwo pracy - nowe regulacje i przepisy przejściowe (zmiany od 01.01.2017r.)”, Prawa i obowiązki pracownika i pracodawcy – wybrane zagadnienia. – wykładowca - Kamil Kałużny – starszy inspektor pracy-specjalista.

• Dyskusja i odpowiedzi na wcześniej zgłoszone pytania.

Przewidywany łączny czas trwania szkolenia – 3 godziny.

Ze względów organizacyjnych, prosimy o potwierdzenie Państwa udziału w wybranym terminie do dnia 15 maja br. za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Łodzi lodz.pip.gov.pl

Ilość miejsc ograniczona.

formularz zgłoszeniowy

Proszę w formularzu zadawać konkretne pytania dotyczące prawa pracy i bhp albo przesyłać je na adres mailowy prewencja@lodz.pip.gov.pl  w terminie do 15 maja br., na które odpowiemy w trakcie szkolenia.


GIP Przejdź do GIP Porady prawne
Wypadki